Surpriza de proportii azi, 26 septembrie, pe Stadionul Central din Recea. ACSF Comuna Recea a invins Rapid Bucuresti cu scorul de 2-1, dupa ce, la pauza, a fost condusa, iar in prima repriza a ratat si un penalty. Eroul gazdelor a fost atacantul Marius Coman, care a inregistrat o dubla. Gazdele au fost aproape sa […]

Articolul Fotbal, Liga 2: Ce surpriza! ACSF Comuna Recea bifeaza primele puncte invingand Rapid Bucuresti, prin dubla lui Coman (VIDEO SI FOTO) apare prima data in DirectMM.

A fost lansata cartea „Din trecutul comunei Viseu de Jos”; autorul are doar 17 ani (GALERIE FOTO)
Citeste
FOTBAL: Recea face istorie in Liga 2 si invinge Rapid Bucuresti. Organizatorul este anchetat de politie (FOTO)